MÖBLER / Bord / Skrivbord 15805159
nr 1580 5159
Skrivbord
England, mahogny. Bredd: 123 cm, djup: 58 cm, höjd: 76 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 november 2023
kl 18:07:27
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr